Z nami znajdziesz swoje auto

Używane sprawdzonej jakości

Adam z Jeleniej GóryIMG_0603„Zakup samochodu przy współpracy z Auto Order jest na pewno łatwy i przyjemny. Jeżeli nie ma się czasu by jechać za granicę w poszukiwaniu samochodu to dobre rozwiązanie. Po określeniu przez mnie preferowanych modeli i rocznika, dostawałem mailowo propozycje ofert z godnymi zainteresowania samochodami. Ze względu na to, że szukałem małego samochodu z napędem na wszystkie koła które nie są bardzo popularne, całość trwała około miesiąca.

Gdy pojawił się samochód, który mi się spodobał – Suzuki Ignis 4×4,  Paweł pojechał go obejrzeć i zdał mi sprawozdanie ze stanu technicznego auta. Wszystko było w porządku, więc zdecydowałem się na zakup.  Raport był w sumie dość szczegółowy, ale zdjęcia mogły być lepszej jakości, a jak się później okazało gdy już dostałem auto, dwie małe usterki nie zostały wykryte – niedziałająca regulacja wysokości fotela kierowcy oraz niedziałający spryskiwacz tylnej szyby. Do wyboru miałem odbiór samochodu na miejscu w Niemczech oraz lawetę. Wybrałem transport na lawecie bo był według moich obliczeń nieznacznie droższy, a oszczędzał mi wycieczki do Niemiec. Sumarycznie  jednak podliczając koszty, wyjazd do Niemiec byłby zasadniczo tańszy ze względu na konieczność rejestracji na próbnych tablicach w kraju do przeglądu technicznego oraz kursu euro, który przy płatności przelewem za granicę jest dużo mniej korzystny niż w kantorach.

Czy kupiłbym samochód z Auto Order jeszcze raz? Tak choć odebrałbym go osobiście. W opcji wygodnej nie wychodząc z domu, dostałem prosto pod drzwi bezwypadkowe auto w dobrym stanie.”