Z nami znajdziesz swoje auto

Używane sprawdzonej jakości

Marek – KrapkowiceDo wielu pozytywnych opinii, jakie otrzymuje firma Auto Order pana Pawła Matuszka, pragnę dodać również moją.
Samochód został dla mnie sprowadzony pod koniec roku 2016, a intensywniej jeździć zacząłem od połowy stycznia 2017, więc coś już mogę powiedzieć na temat auta. Ogólnie samochód 5-letni z niemałym przebiegiem, jednak w dobrej formie technicznej. Opinię tę potwierdzili również znajomi oraz mój mechanik (bynajmniej auto nie wymagało jego interwencji – ot zwykła wizyta w celu zmiany opon).
Zanim podjąłem decyzję przejrzałam multum ofert, naczytałem się sporo o plusach i minusach różnego rodzaju samochodów. Ostatecznie wybór padł na SEATA EXEO 2,0 TDI 170 PS, co nie od samego początku było dla mnie oczywistą propozycją, gdyż mierzyłem raczej w benzyniaka. Ostatecznie jednak auto jak na razie okazało się w moim przypadku kompromisem cena – jakość i komfort oraz koszty utrzymania a spore przebiegi, które dość szybko auto wypracowuje.
Natomiast jeżeli chodzi o podejście samego Pana Pawła do tematu, to jego udział w tym wyborze był oczywiście bardzo istotny. Poza tym, podczas wszystkich kontaktów trwających od zlecenia ustnego do finalizacji tematu, zaimponował mi przede wszystkim pełny profesjonalizm, znajomość specyfiki niemieckiego rynku aut używanych, wyczucie preferencji klienta no i ogromna dawka CIERPLIWOŚCI.
Kiedy trzeba, Pan Paweł potrafi także rzeczowymi argumentami zdystansować klienta do czasem nie do końca trafionych wyborów oraz powstrzymać przed podjęciem zbyt pochopnej decyzji. Naturalnie ta umiejętność finalnie obydwu stronom wychodzi na korzyść.
Kwestia załatwienia wszelkich spraw formalnych również przebiegła bezproblemowo.
Podsumowując – z czystym sumieniem polecam firmę AUTO ORDER, jako wiarygodnego partnera wspierającego w wyborze i zakupie pewnego samochodu używanego.