Z nami znajdziesz swoje auto

Używane sprawdzonej jakości

Michał – GliwiceMichał – Gliwice

Od dłuższego czasu nosiłem się z zamiarem sprowadzenia samochodu. Sam jednak nie podołałbym temu zadaniu, dla tego szukałem kogoś, kto mi pomoże. Natrafiłem na Pana Pawła…
Rozmowa telefoniczna była konkretna, a zasady jasne i przejrzyste. Szukamy ogłoszenia, do podanej ceny doliczamy opłatę za sprowadzenie (formalności+prowizja) i to jest kwota jaką płacę po otrzymaniu samochodu. Super!
Próbowałem przeliczyć koszta jakie musiałbym ponieść, gdybym sam chciał sprowadzić i pojechać po autko… nie zaoszczędziłbym jednak wiele, a same formalności zajęłyby mi sporo czasu. Dzięki AutoOrder wybieram samochód, który dostarczany jest pod moje drzwi i nic mnie więcej nie interesuje!

Samochód (ogłoszenie) znalazłem sam, p. Paweł wysłał rzeczoznawcę i wspólnie podjęliśmy decyzję o sprowadzeniu samochodu.
Jeśli szukasz firmy, która będzie „polowała” na okazję, to raczej nie tu. Firma p. Pawła charakteryzuje się spokojem i opanowaniem w podejmowaniu decyzji. Pośpiech i emocje, szczególnie gdy szukasz „tego jedynego, wymarzonego” to źli doradcy. Dla tego potrzebny jest ktoś, kto doradzi, uspokoi emocje i pomoże, by zakup był udany.
Po mimo, że nigdy nie spotkałem p. Pawła osobiście, a samochód kupiłem „przez internet” nie zawiodłem się!
Warto zaufać i oddać sprawę w ręce profesjonalisty, by cieszyć się z dobrze wydanych pieniędzy!

Jeszcze raz dziękuję, Michał