Z nami znajdziesz swoje auto

Używane sprawdzonej jakości

Paweł z Krakowa„O Pawle nie mogę mówić w żaden inny sposób niż w samych superlatywach. Przy jego pomocy kupiłem w Niemczech Seata Altea 1.9 TDI z 2005 roku. Od samego początku komunikacja z Pawłem przebiegała bezproblemowo, od wymiany maili, po dyskusje i sugestie co kupić za pomocą Skype. Widać, że zna się na rzeczy i potrafi doradzić w wielu kwestiach związanych z zakupem samochodu zagranicą.

Po wybraniu i obejrzeniu przez niego kilku modeli i decyzji, który kupuję pomagał w załatwieniu wszystkich papierkowych spraw w niemieckich urzędach, co gdy nie zna się języka niemieckiego jest dużym ułatwieniem. Wszystko poszło sprawnie i w 2h od zakupu, samochód już był w drodze do Polski. kompletnie niczym nie musiałem się przejmować, wszystko było załatwione jak należy. Sposób rozliczenia z Pawłem – bardzo fair. Sam samochód także rewelacyjny, zadbany, kupiony od prywatnego właściciela (co Paweł zdecydowanie preferuje)

Nie pozostaje mi nic tylko polecić z nim współpracę, szczególnie gdy chce się kupić dobry samochód nie znając języka. Polecam!”