Z nami znajdziesz swoje auto

Używane sprawdzonej jakości

Radosław – LegnicaDzięki współpracy z firmą Auto Order od trzech miesięcy mogę cieszyć się z posiadania wymarzonego Forda C-Maxa z automatyczną skrzynią biegów. Gdyby nie Pan Paweł Matuszek to takiego samochodu na polskich serwisach z ogłoszeniami nigdy bym nie znalazł a wymagania wcale nie były wygórowane. Zależało mi na konkretnym modelu z automatyczną skrzynią biegów, tempomatem i climatroniciem w bardzo dobrym stanie i z udokumentowanym przebiegiem. Niby tylko tyle ale niestety polskie ogłoszenia i działający na nich handlarze mieli z tym kłopot. Zwłaszcza ze stanem technicznym i przebiegiem.

Współpraca z firmą Auto Order przebiegała wręcz wzorowo.

Pan Paweł jest bardzo kontaktową i konkretną osobą. Zawsze odbiera telefon a jeśli nie może odebrać to zawsze oddzwania. Mejlowo też wiele ustalaliśmy i zawsze było zgodnie z ustaleniami. Dwa razy odradził mi wybrany przeze mnie samochód z Niemiec gdyż właściciel/komis zaczynali mieszać się w historii samochodu. Poza tym Pan Paweł korzystał też ze swoich znajomości w serwisie Forda aby ustalić historię mojego samochodu. Prywatnie z Polski salon Forda robił mi z tym problemy.

Usługa rzeczoznawcy była profesjonalna. Na dodatkowych zdjęciach wyszły pewne ślady użytkowania oraz to, że właściciel nie wspomniał o tym że nie działa spryskiwacz reflektorów. Pan rzeczoznawca to wykrył. Poza tym stan samochodu jest bardzo dobry. Widać że przechodził wszystkie badania techniczne w Niemczech i przeglądy w ASO.Transport do Polski umówionego dnia na lawecie. Samochód zgodnie z dodatkowymi zdjęciami. Po zakupie Pan Paweł pomógł również przy rejestracji samochodu kiedy urzędnik wymagał zaświadczenia, że pojazd przekroczył granicę w tym roku. Jednym słowem polecam i nawet dla żony będę kupował samochód z Niemiec