Z nami znajdziesz swoje auto

Używane sprawdzonej jakości

O nas


Informacje o AUTO ORDER

Joanna i Pawel Matuszek_AUTO ORDER

Firma AUTO ORDER powstała, żeby służyć Państwu swoim profesjonalizmem i doświadczeniem w wyborze pewnych aut używanych. Tak jak Państwo, jesteśmy zdania, że rzetelnie sprawdzone auto używane może służyć niezawodnie i cieszyć nowego właściciela.

Cena jest głównym kryterium, które motywuje do kupna auta używanego. Warto, więc pamietać, że 3-5 letni samochód jest warty często 40-50 % swojej ceny zakupu. Pomimo tak znaczenego spadku wartości, paruletni okres użytkowania samochodu, nie zmienia jego wartości użytkowej. Dlatego zachęcamy Państwa do skorzystania z naszego doświadczenia i fachowości w szukaniu używanego pojazdu.

Nasza firma jest zlokalizowna na terenie Niemiec w Wuppertalu. Stąd współpracujemy z firmami leasingowymi, instytucjami finansowymi, organizatorami aukcji komorniczych, sieciami dealerskimi i docieramy do prywatnych sprzedawców na rynku niemieckim.

W Polsce mamy przedstawicieli w Warszawie, Krakowie i Radomiu. Oni pomogą Państwu określić specyfikacje szukanego pojazdu i zajmą się przekazaniem wybranego auta.

Zapraszamy do skorzystania z formularza w celu określenia parametrów szukanego samochodu.

AUTO ORDER to:

  • profesjonalizm i uczciwość przy wyborze używanego pojazdu na rynku niemieckim
  • maksymalnie prosty i przejrzysty proces zakupu używanego auta
  • tylko bezwypadkowe i sprawdzone auta
  • możliwość zakupu na wyselekcjonowanych aukcjach zarzadców flot, instytucji finansowych lub licytacjach komorniczych
  • możliwość zakupu bezpośrednio od prywatnych sprzedawców na rynku niemieckim
  • usługa bez ryzyka – płacicie Państwo za sprawdzone, bezwypadkowe auta
  • możliwość odbioru auta bezpośrednio od sprzedającego w Niemczech lub od przedstawiciela w Polsce
Jesteśmy zespołem, który miłość do motoryzacji przekuł w pracę. Dzięki temu naszym klientom możemy zapewnić pełne zaangażowanie w sprowadzanie samochodów z Niemiec, poparte kompleksową znajomością rynku, wieloletnim doświadczeniem, a także profesjonalizmem.Główna siedziba AUTO ORDER mieści się w samym sercu Zagłębia Ruhry, w Wuppertalu. Lokalizacja ta otwiera nam dostęp nie tylko do obfitującego w bardzo atrakcyjne oferty rynku niemieckiego, ale również do pojazdów z Belgii oraz Holandii. To z kolei w sposób znaczący zwiększa nasze możliwości w zakresie sprowadzenia auta ściśle dopasowanego do potrzeb oraz wymagań klienta. Prowadząc działalność bezpośrednio z obszaru Niemiec, jesteśmy w stanie objąć naszym zasięgiem niemal wszystkie dostępne źródła zakupu samochodów używanych, to jest: stałych, zaufanych kontrahentów, takich jaki sieci dealerskie oraz leasingowe, i prywatnych, lokalnych ogłoszeniodawców. Dzięki temu sprowadzamy samochody różnych marek – bez ryzyka i bez pośredników.

Czytaj więcej

Dlaczego warto sprowadzać auta używane z Niemiec?

Podstawową korzyścią płynącą z kupna pojazdu używanego z Niemiec jest oczywiście jego relatywnie niska cena. Samochód z przebiegiem 3-5 letnim nierzadko wart jest 40-50 % swojej ceny zakupu. Pomimo tak znacznego spadku wartości paruletni okres użytkowania samochodu nie zmienia jego wartości użytkowej.

Współpracując z profesjonalnym partnerem w tym zakresie, jakim jest zespół AUTO ORDER, zyskują Państwo zatem zarówno atrakcyjną cenę, jak i gwarancję wysokiej jakości oraz niezawodności działania sprowadzanego samochodu.
W ramach naszej usługi sprawdzamy stan techniczny i wizualny pojazdu, weryfikujemy bezwypadkowość, bezkolizyjność, dokumenty i przebieg auta oraz sprawdzamy stan samochodu w terenie podczas jazdy próbnej. W ten sposób wykluczamy ryzyka związane z zakupem używanego auta, a nasi klienci zyskują pewność, że proces zakupu i użytkowania samochodu będzie bezproblemowy i bezpieczny.

Dewizą naszej firmy jest elastyczne i spersonalizowane podejście do klientów, a także ciągły, skrupulatny oraz kompleksowy nadzór nad procesem sprowadzania samochodów.

Najistotniejsze zalety AUTO ORDER:

Dla naszych klientów sprowadzamy auta bezwypadkowe, bezkolizyjne, serwisowane wyłącznie w autoryzowanych placówkach. W każdym przypadku posiadają one udokumentowany przebieg oraz są rzetelnie zweryfikowane pod kątem swojego stanu technicznego i wizualnego we współpracy z wiodącymi na światowym rynku usług technicznych firmami TÜV i DEKRA.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakresie sprowadzania samochodów z Niemiec nauczyliśmy się, że kluczem do sukcesu firmy jest satysfakcja klientów. W związku z tym zapewniamy Państwu uczciwość, rzetelność oraz profesjonalizm na każdym etapie współpracy.

Ponadto sprowadzanie aut z Niemiec z zespołem AUTO ORDER to możliwość:

• finansowania zakupu auta z Niemiec poprzez leasing lub kredyt (preferowany przez klienta bank lub instytucja),
• sprowadzania auta z sieci dealerskiej lub od lokalnych, prywatnych ogłoszeniodawców,
• sprowadzenia auta, które wybrał klient,
• przejrzysty i zrozumiały proces sprowadzania samochodu z Niemiec.
• w ramach naszej usługi nasi eksperci w Niemczech każdorazowo sprawdzają stan techniczny i wizualny auta z Niemiec, potwierdzają jego bezwypadkowość, bezkolizyjność i przebieg. Jazda próbna na miejscu w Niemczech stanowi nieodłączny element sprawdzenia pojazdu przez naszych ekspertów z zespołu AUTO ORDER,
• przed podjęciem decyzji o zakupie dostarczymy klientowi szczegółowy raport opisujący stan techniczny i wizualny samochodu, łącznie z dokumentacją zdjęciową oraz wnioskami z przeprowadzonej jazdy próbnej,
• dokonania odbioru pod wskazanym adresem na terenie kraju (dostarczenie pod dom klienta lub do salonu samochodowego danej marki) lub odbiór pojazdu od naszych przedstawicieli (Warszawa, Kraków, Opole lub Białystok),
fachowego i w pełni kompleksowego wsparcia w zakresie wszystkich koniecznych do dopełnienia czynności formalnych. Sprowadzanie aut z Niemiec z zespołem AUTO ORDER to profesjonalna obsługa zlecenia i kompleksowe przygotowanie samochodu z Niemiec do rejestracji w kraju (w wydziale komunikacji właściwym dla miejsca zamieszkania klienta).

Zainteresowała Państwa nasza oferta? Zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem infolinii oraz dostępnego na naszej stronie formularza. Gwarantujemy, że nasz personel udzieli Państwu wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pojawiające się pytania
i wątpliwości.

Serdecznie zapraszamy do współpracy,

zespół AUTO ORDER – profesjonalne i uczciwe sprowadzanie samochodów z Niemiec, z nami sprowadzenie auta z Niemiec jest proste.

Biuro Obsługi Klienta

Szczegółowe informacje dotyczące uługi AUTO ORDER pod numerem Infolinii: +48 22 465 9968

Zapraszamy do kontaktu.

Zespół AUTO ORDER