Z nami znajdziesz swoje auto

Używane sprawdzonej jakości

Używane auta z Niemiec


Jak w praktyce wygląda sprowadzenie używanego samochodu z Niemiec do Polski?

Skorzystanie z usług firmy Auto Order wiąże się z czterema czytelnymi etapami, które poprzedzają sprowadzenie z zagranicy używanego samochodu.

 1. Na samym początku zbieramy informacje o preferencjach naszych klientów. Dotyczy to przede wszystkim parametrów, marki, modelu, wyposażenia dodatkowego poszukiwanego auta z Niemiec. Na tym etapie możemy fachowo doradzić klientowi w zakresie wyboru odpowiedniego modelu samochodu. Mówimy, na co warto zwrócić uwagę i czym się kierować przy wyborze samochodu używanego sprowadzanego z Niemiec.
 2. Następnie wyszukujemy odpowiednie samochody. W ramach usługi sprawdzamy ich stan techniczny i wizualny, bezwypadkowość, bezkolizyjność oraz przebieg. Przeprowadzamy oględziny i jazdę próbną, i przygotowujemy dokumentację zdjęciową. Pozytywnie zweryfikowane auta używane z Niemiec przedstawiamy klientowi w postaci oferty z podaniem całkowitego kosztu sprowadzenia i przygotowujemy umowę przedwstępną.
 3. Zaakceptowany przez klienta samochód osobowy używany z Niemiec sprowadzamy do dowolnego miejsca na terenie kraju po wpłaceniu zaliczki. Gdy samochód znajdzie się już na miejscu, mogą Państwo bezpośrednio sprawdzić i ocenić pojazd. Wtedy możliwe jest fizyczne potwierdzenie stanu technicznego i wizualnego sprowadzonego samochodu. Po takiej weryfikacji można podjąć ostateczną decyzję o zakupie pojazdu.
 4. Ostatnim etapem jest odbiór zamówionego pojazdu wraz z kompletem dokumentów potrzebnych do rejestracji pojazdu w wydziale komunikacji właściwym dla miejsca zamieszkania klienta. Całkowite rozliczenie transakcji z uwzględnieniem wcześniej wpłaconej zaliczki następuje po odebraniu samochodu. Pomagamy również załatwić wszystkie formalności związane z niemieckim samochodem używanym. Dzięki temu nie muszą się Państwo martwić o legalny przebieg procesu – nasi specjaliści dopełnią wszelkich zobowiązań w tym zakresie.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, podczas którego ustalimy parametry poszukiwanego przez Państwa samochodu osobowego używanego z Niemiec. Służymy także fachowym doradztwem w tym zakresie. Gwarantujemy profesjonalną obsługę klienta.

FAQs – Najczęściej zadawane pytania na temat sprowadzenia używanych aut z Niemiec.

 1. Czym się zajmujemy? Oferujemy kompleksową i profesjonalną usługę sprowadzenia niemieckiego samochodu używanego od A do Z.
 2. Dla kogo pracujemy? Sprowadzamy samochody zarówno dla osób fizycznych, jak również dla prywatnych przedsiębiorców. Obsługujemy również urzędy i spółki komunalne oraz działające na rynku polskim firmy krajowe i zagraniczne.
 3. Co nas wyróżnia? Autentyczna pasja motoryzacyjna, wieloletnie doświadczenie w branży i znajomość rynku, profesjonalizm, uczciwość, rzetelność i terminowość na każdym etapie współpracy. Dbałość o szczegóły i perfekcyjnie dopracowany proces są gwarancją bezpiecznego i bezproblemowego sprowadzenia wymarzonego, używanego samochodu z Niemiec. Zespół AUTO ORDER – zero kompromisów, tylko najlepsze samochody, 100% jakości.
 4. Czy jest możliwy leasing? Dodatkowo klient może się zdecydować na preferowany przez siebie bank lub instytucje finansową.
 5. Czy możliwy jest zakup na kredyt? Dodatkowo klient może się zdecydować na preferowany przez siebie bank lub instytucje finansową.
 6. Czy sprowadzamy nowe samochody? Sprowadzamy zarówno używane auta z Niemiec, młode używane, jak również nowe niemieckie samochody.
 7. Z jakich krajów sprowadzamy auta? Zasadniczo sprowadzamy samochody osobowe używane z Niemiec. W przypadku mało popularnych marek rozszerzamy obszar poszukiwań o Belgię i Holandię.
 8. Czy można sprowadzić do Polski samochód znaleziony przez klienta? Tak, jak najbardziej. Klient może się do nas zgłosić ze znalezionym przez siebie, konkretnym samochodem, który chce żebyśmy sprowadzili. Oferujemy również pomoc w znalezieniu odpowiedniego samochodu.
 9. Jak długo trwa sprowadzenie samochodu? Znalezienie odpowiedniego egzemplarza, spełniającego wymagania klienta zależy od dostępności danego samochodu na rynku. W przypadku popularnych marek i modeli jest to okres około tygodnia roboczego. Sprawdzenie samochodu na terenie Niemiec i sprowadzenie do kraju to kwestia około 5-7 dni roboczych w zależności od lokalizacji na terenie Niemiec.
 10. Czy sprowadzamy auta do małych miejscowości i obszarów wiejskich? Tak, dostarczamy samochody na terenie całego kraju, niezależnie od wielkości i położenia miejscowości.
 11. Czy dostarczamy samochody za granicę? Tak, jest to możliwe w przypadku kiedy klient chce mieć dostarczony niemiecki samochód używany do miejsca gdzie pracuje lub przebywa.
 12. Czy można odstąpić od zakupu? Tak, jeżeli stan techniczny i wizualny sprowadzonego przez nas samochodu nie byłby zgodny z tym, co zostało opisane w raporcie ze sprawdzenia samochodu i jazdy próbnej. Raport ze sprawdzenia stanu technicznego i wizualnego pojazdu jest przedstawiany po oględzinach pojazdu i stanowi aneks do umowy poprzedzającej przywiezienie auta używanego z Niemiec do kraju.
 13. Czy udzielamy gwarancji? Każdy samochód używany sprowadzony z Niemiec z zespołem AUTO ORDER objęty jest ustawową roczną rękojmią. Dodatkowo można dokupić gwarancję na samochód używany w sprawdzonej ubezpieczalni.
 14. Czy wystawiamy fakturę VAT marża lub pełną fakturę VAT? Tak, w zależności od źródła pozyskania samochodu.

Faktura VAT marża w przypadku, gdy samochód pochodzi z rąk prywatnych – brak możliwości rozliczenia VAT.

Pełna faktura VAT w przypadku, gdy samochód pochodzi od firmy – możliwość rozliczenia VAT. (Zakup netto. Wewnątrz wspólnotowe nabycie – WNT).

Co odróżnia współpracę z zespołem AUTO ORDER od konkurencji?

 1. Sprowadzenie auta używanego bezpośrednio z Niemiec poprzedzone jest diagnostyką i jazdą próbną przeprowadzaną przez naszych ekspertów i rzeczoznawców. Nie sprowadzamy przysłowiowego „kota w worku” ani nie jesteśmy poszukiwaczami skarbów lub innych „super okazji”.
 2. Sprowadzamy wyłącznie samochody najwyższej jakości, które są bezwypadkowe, bezkolizyjne, z pełną historią serwisową i udokumentowanym przebiegiem.
 3. Tylko auta z legalnych źródeł pochodzące z sieci dealerskiej lub od prywatnych, lokalnych ogłoszeniodawców.
 4. Współpraca z zespołem AUTO ORDER gwarantuje uczciwy, przejrzysty i profesjonalny proces sprawdzenia i sprowadzenia używanego samochodu z Niemiec.
 5. Najkorzystniejszy cenowo wariant bezpiecznego sprowadzenia pojazdu z Niemiec do Polski.
 6. Profesjonalna, rzetelna i terminowa obsługa klienta indywidualnego i instytucjonalnego na każdym etapie współpracy.

 

Zespół AUTO ORDER – zero kompromisów, tylko najlepsze samochody, 100% jakości.