Z nami znajdziesz swoje auto

Używane sprawdzonej jakości


Referencje


Super kontakt, profesjonalne doradztwo, zasłużone 5 gwiazdek. Polecam współpracę z Panem Pawłem i firmą Autoorder.pl

Dominik – Kraków


Polecamy bardzo firmę Auto-Order. Auto Nasze zostało sprowadzone z Niemiec. Wszystko poszło sprawnie i bez problemu. Pan Paweł przed wprowadzeniem auta był na jego oględzinach. O wszystkim byliśmy informowani na bieżąco. Zanim odebraliśmy auto zostało ono dokładnie sprawdzone w warsztacie mechanicznym na zlecenie Pana Pawła. Finalizując zakup była miła i sympatyczna atmosfera. A kontakt z Pañstwem Matuszek pozostał do dziś.

Daria – Rogów Opolska


Polecam bardzo gorąco AutoOrder, są uczciwą i solidną firmą panuje tam miła obsługa i rodzinna atmosfera. Auta sprawne spełniające oczekiwania klienta.

Damian – Krapkowice


Współpraca z firmą to czysta przyjemność. Kontakt z Panem Pawłem świetny, pomoże oraz doradzi w każdej sytuacji przy czym warto podkreślić pan Paweł to bardzo uprzejma i życzliwa osoba. Z czystym sumieniem można polecić firmę :)

Krzesimir – Gliwice


Polecam Firmę Auto Order. W grudniu sprowadzili dla mnie VW Passata. Wszystko odbyło się zgodnie z umową i bardzo profesjonalnie. Piotr

Piotr – Bielsko Biała


Polecam współpracę z firmą Auto Order. Pełen profesjonalizm na każdym etapie współpracy. Firma Pana Pawła sprowadziła dla mnie VW Polo Cross. Samochód został sprowadzony na początku 2020 roku, Pisze opinię w grudniu i musze powiedzieć, że samochód przez cały rok sprawował się świetnie, Nie wyszły żadne ukryte wady. Więc mogę szczerze polecić firmę Auto Order.

Łukasz – Warszawa


Firmę Auto Order można opisać tylko w samych superlatywach! Miałem przyjemność współpracować z Panem Pawłem do, którego należy firma Auto Order. Sprowadzony został mi samochód Audi a4 b8 którego w Polsce szukałem 3 miesiące i nic co każdy kolejny był gorszy. Dla firmy Auto Order nie było żadnego problemu żeby znaleźć tego czego szukam. Bardzo obawiałem się zakupu auta przez internet gdyż go nie widziałem i mogłem tylko bazować na zdjęciach i opisie, który mi przesłali. Po jednej rozmowie z Panem Pawłem już wiedziałem że dobrze trafiłem! Spokojnie wszystko wytłumaczył, przedstawił jak to wygląda i jak to się odbywa. Auto takie jakie miało być takie również przyjechało bez żadnych ukrytych wad czy tego typu rzeczy. Firma wszystko załatwiła za mnie nie musiałem się niczym przejmować czy martwić. Moje kolejne auta na pewno będę zamawiane tylko i wyłącznie w firmie Auto Order. Dziękuję jeszcze raz Panu Pawłowi i jego całej firmie.

Jarosław – Lubartów


Polecam firmę. Ostatni samochód sprowadziłem samodzielnie z Berlina w 2013 roku, tj. skontaktowałem się ze sprzedawcą, wymieniłem złotówki na Euro, zapłaciłem, odstałem swoje w różnych kolejkach: wyrobiłem tablice wywozowe, opłaciłem ubezpieczenie a potem w Polsce załatwiłem wszystkie konieczne formalności. Sporo było tego biegania. Berlin jest blisko i nie jest to dużym problemem, lecz sprowadzenie samochodu z dalszych regionów Niemiec, to już wyzwanie i dodatkowe wydatki na przejazd, hotel itd., itp. A w obecnym okresie pademii, to już w ogóle nie ma nic pewnego. Dlatego tym razem chciałem oszczędzić na czasie i poszukiwałem firmę, która zajmuje się profesjonalnym sprowadzaniem samochodów, szczególnie, że poszukiwałem C-Maxa z automatyczną skrzynia biegów. Poprzednie samochód to również C-Max z automatyczną skrzynią, a wcześniej Mitsubishi Carisma 2 X, Honda Accord, wszystkie z automatycznymi skrzyniami i poza jedną Carisma, wszystkie używane, z Niemiec. Na AutoOrder trafiłem przypadkiem i z pewnym wahaniem nawiązałem kontakt. Wszystko poszło bardzo sprawnie, kilka propozycji ze Szwecji odpadło, najlepiej wyglądał samochód z okolic Norymbergii. Otrzymałem wyniki oględzin, samochód został zaklepany i zaraz ogłoszenie wykasowano z AutoScout. Po kilku dniach samochód przyjechał na lawecie. I tyle, wszystko jest zgodne z opisem. Kontakt z panem Pawłem jest bardzo dobry, informacja rzetelna: Firma godna polecenia.

Gdańsk, 3 września 2020

Edmund – Gdańsk


Polecam firmę Auto Order pewna i solidna. Wszystko zgodnie z opisem, Auto Order załatwił wszystkie formalności i auto przyjechało gotowe do rejestracji pod dom, z Hondy civic jestem bardzo zadowolony Dziękuję Panu Pawłowi i Pani Joannie za profesjonalną oraz miłą obsługę. Jeszcze raz polecam !

Mieczysław – Strzyżów


Pół roku temu zakupiłem u Pana Pawła Audi A4 B9 quattro, jestem bardzo zadowolony i z obsługi i z samochodu.
Polecam.

Andrzej – Ostrów Wlkp.