Z nami znajdziesz swoje auto

Używane sprawdzonej jakości


Referencje


Polecam i to bardzo nawiązanie współpracy z firmą autoorder wszystkim, którzy szukają auta z drugiej ręki i są już zmęczeni jeżdżeniem od komisu do komisu. Pan Paweł sprowadził dla mnie z Niemiec Forda Mondeo mk4 z przyzwoitym i UDOKUMENTOWANYM PRZEBIEGIEM w kwietniu tego roku. Ford spisuję się rewalacyjnie. Od 23 kwietnia do dzisiaj przejechałem nim 7 tyś km bez jakichkolwiek niespodzianek. Więc zamiast tracić czas i pieniądze na sprawdzanie aut sprowadzonych z nie do końca jasną historią w stacjach diagnostycznych spróbujcie nawiązać współpracę z firmą Pana Pawła Autoorder. Polecam

Bogdan – Warszawa


AutoOrder mogę zdecydowanie polecić – usługa sprowadzenia samochodu z Niemiec przeprowadzona została profesjonalnie – wiedziałem wszystko na temat sprowadzonego egzemplarza samochodu, sam samochód i dokumenty zostały dostarczone pod dom, po mojej stronie pozostała tylko rejestracja.

Tomasz – Kraków


O tym,że są w pełni profesjonalni w swojej robocie do momentu podpisania umowy głównej to wiedzieliśmy już wcześniej, ale chciałbym dodać, że w późniejszym czasie także chętnie udzielą dobrej rady( tak trzymać).Polecam.

Bogusław – Wrocław


Bardzo gorąco chciałem polecić firme AutoOrder osobom szukającym pewnych , bezpiecznych samochodów z pełna historia , do których można wsiąść i rozpaczać jazdę bez stresu , że jest coś do zrobienia.

Oczywiście nic nie ma za darmo i samochody maja swoją cenę ale zdecydowanie warto zapłacić na początku więcej, żeby później nie mieć niespodzianek.

Mój Passat to rzadka wersja highline z pakietem r-line. Absolutnie każdy element samochodu z fabrycznym lakierem . Znikomy przebieg 160000 tysięcy jak na 7 letniego diesla. Pełna dokumentacja poparta wpisami w ksiazce , systemie VW i fakturami. Świetna wersja wyposażeniowa z 4×4 , wśród krajowych aut poza alltrackiem nic podobnego nie widziałem. Auto oddane po pełnym serwisie , z wymienionym rozrządem . Samochód wyglądał i wygląda nadal jak prawie nowy wóz. Serdecznie polecam i w przyszłości zapewnię wrócę przy kolejnym zakupie:)

Dominik – Bytom


To już prawie 10 miesięcy, od kiedy mieliśmy okazję kupić auto u Pana Pawła i jego małżonki. Tym bardziej cieszę się z faktu, że mogę napisać, że z kupionego tam auta jestem byłem tak samo zadowolony w dniu zakupu jak i zadowolony jestem nadal obecnie.
Państwo Matuszek byli nie tylko bardzo profesjonalni, ale także pomocni i życzliwi… dzięki czemu nasze dziecko mogło pobawić się chwile z ich dziećmi… podczas gdy my na spokojnie zrobiliśmy sobie jazdę próbną, bez pośpiechu 🙂
Jeżeli będę kupował kolejne auto, nie omieszkam sprawdzić najpierw, co tam ciekawe będzie w ofercie u pana Pawła i pani Joanny. Polecam! 🙂

Krzysztof – Oława


Super kontakt, profesjonalne doradztwo, zasłużone 5 gwiazdek. Polecam współpracę z Panem Pawłem i firmą Autoorder.pl

Dominik – Kraków


Polecamy bardzo firmę Auto-Order. Auto Nasze zostało sprowadzone z Niemiec. Wszystko poszło sprawnie i bez problemu. Pan Paweł przed wprowadzeniem auta był na jego oględzinach. O wszystkim byliśmy informowani na bieżąco. Zanim odebraliśmy auto zostało ono dokładnie sprawdzone w warsztacie mechanicznym na zlecenie Pana Pawła. Finalizując zakup była miła i sympatyczna atmosfera. A kontakt z Pañstwem Matuszek pozostał do dziś.

Daria – Rogów Opolska


Polecam bardzo gorąco AutoOrder, są uczciwą i solidną firmą panuje tam miła obsługa i rodzinna atmosfera. Auta sprawne spełniające oczekiwania klienta.

Damian – Krapkowice


Współpraca z firmą to czysta przyjemność. Kontakt z Panem Pawłem świetny, pomoże oraz doradzi w każdej sytuacji przy czym warto podkreślić pan Paweł to bardzo uprzejma i życzliwa osoba. Z czystym sumieniem można polecić firmę :)

Krzesimir – Gliwice


Polecam Firmę Auto Order. W grudniu sprowadzili dla mnie VW Passata. Wszystko odbyło się zgodnie z umową i bardzo profesjonalnie. Piotr

Piotr – Bielsko Biała