Z nami znajdziesz swoje auto

Używane sprawdzonej jakości


Referencje


Polecam firmę Auto Order Pana Pawła aby zakupić swój wymarzony samochód. Usługa zakupu i sprowadzenia samochodu jest wykonana w sposób profesjonalny. Gorąco polecam usługi tej firmy.

Aleksander – Kraków


W 100% polecam firmę Pana Pawła. Samo sprawdzenie i sprowadzenie samochodu przebiegło bardzo sprawnie i szybko. Wygodne w usługach firmy Auto Order jest to, że samochód został dostarczony pod dom. Otrzymuje się komplet dokumentów, wszystko opłacone, nic tylko rejestrować pojazd. Ja szukałem konkretnego modelu z konkretnym silnikiem. Pan Paweł przedstawiał tylko konkretne oferty godne polecenia od sprawdzonych sprzedawców. Jeżdzę już samochodem 5 m-cy, zrobiłem 5 tys. km. jak na razie wszystko OK. Polecam!!!

Krzysztof – Krosno


Polecam skorzystać z usług, jakie proponuje firma Auto Order. Pan Paweł, znakomity w swojej działalności. Ja, jako zupełnie nie doświadczona osoba przejrzałam sporo ofert różnych przedsiębiorców, którzy w większości na wstępie chcieli całą kwotę za auto oraz swoje usługi. Firma Pana Pawła jako jedyna wzięła zaliczkę w wysokości około 4000 zł. Reszta była płacona na podstawie faktury VAT już po przejechaniu auta na moje podwórko z kompletem dokumentów. Cała procedura odnośnie wyboru auta, zmian modelu przeszła bardzo szybko oraz sprawnie. Zawsze był kontakt z Panem Pawłem. Szczerze polecam

Irina – Warszawa


Gorąco polecam Auto-Order!! Cały proces jest szybki i prosty. Dodając do tego profesjonalne podejście Pana Pawła, zakup samochodu to sama przyjemność. Udało mi się kupić 3-letnie Volvo V60 w doskonałym stanie! Od momentu wypełnienia formularza do dostarczenia auta pod sam dom minęły niespełna 3 tygodnie! Polecam!!

Michał – Łódź


Polecam współpracę z Panem Pawłem jak najbardziej. Bardzo dobry kontakt, profesjonalne podejście do sprawy. Wszystkie plusy wypisane są we wcześniejszych komentarzach, więc nie będę sie powtarzał.

Piotr – Strzelce Opolskie


Potwierdzam bardzo wysoki poziom obsługi w firmie Auto Order Pana Pawła Matuszka w związku z powyższym nie waham się rekomendować.
Szukaliśmy auta rodzinnego i zamówiłem u Pana Pawła auto Opel Zafira z Niemiec. Firma Pana Pawła bardzo profesjonalnie pomogła w doborze wyposażenia i udzieliła fachowej konsultacji. Dostawa auta odbyła się bez opóźnień zgodnie z pierwotnymi ustaleniami, wszystko przebiegło bardzo sprawnie i bez mojego udziału. Firma Auto Order dała się poznać jako solidny i rzetelny partner otwarty na potrzeby klienta. Polecam firmę jako godnego, zaufanego i sumiennego partnera biznesowego.

Karol – Maszewo Duże


Początkowo byłem sceptycznie nastawiony do zakupu auta od firmy działającej za granica. Głównym czynnikiem zniechęcajacym było błędne wyobrażenie przedsiębiorcy, z którym miałem nieprzyjemność rozmawiać/wybierać auto w Polsce. Wszystko zmieniło się gdy znalazłem na jakimś forum w internecie post informujący o firmie AUTOORDER! Skontaktowałem się z Panem Pawłem od którego bije pełen profesjonalizm. Przedstawiłem swoją propozycje auta i od razu dostałem info dlaczego trzeba wybrać inna konfiguracje (skrzynia/silnik). Potem przyszedł czas na wybór oferty, otrzymałem info o stanie wizualno-technicznym wraz z załączonym foto z oględzin, wybrałem i auto zostało dostarczone pod sam dom wraz z niezbędnymi tłumaczonymi dokumentami.

Podsumowując:
*pełen profesjonalizm
*doradztwo
*bardzo dobry kontakt

Serdecznie polecam!

Artur – Wężyczyn


Serdecznie polecam firmę Auto Order. Profesjonalne podejście do klienta. Auto przyprowadzone pod dom. Fachowa pomoc przy oglądaniu auta. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Auto Order i z panem Pawłem.

Paweł – Ostrowiec Świętokrzyski


Od dłuższego czasu szukałem ko- nkretnego pojazdu Toyoty Previi II z silnikiem benzynowym i manualną skrzynią biegów. Bardzo ciężko znaleźć to auto w dobrym stanie, bezwypadkowe i z rozsądnym przebiegiem, po podaż jest mała, a właściciele nie chcą się z tymi autami rozstawać.
Dzięki Panu Pawłowi z Autoorder stałem sie posiadaczem wymarzonego samochodu, w doskonałym stanie, z potwierdzonym przebiegiem i od pierwszego właściciela. Osoba wykonująca przegląd rejestracyjny w Polscie nie mogła uwierzyć, że można znaleźć auto w tak idealnym stanie. Współpraca z panem Pawłęm przebiegała świetnie, wszystkie zasady zostały przedstawione w jasny sposób na początku i co najważniejsze dotrzymane w trakcie. Na każdym etapie byłem informowany na bieżąco, dokumentacja do rejestracji auta w Polsce bez zastrzeżen (oryginalne dokumenty, cło, tłumaczenia), także rejestracja przebiegła bez najmniejszego kłopotu. Mogę z czystym sumieniem polecić firmę Autoorder każdemu kto chce sprowadzić auto z zagranicy.

Radek – Kraków


Mam pozytywne doświadczenia z firmą Autorder. Szukałam Mazdy 5 na polskich portalach i niemieckich, po czym zgłosiłem się do Autoorder, gdzie zaproponowano mi kilka pojazdów odpowiadających moim oczekiwaniom, lecz zdecydowałem się na oględziny innego pojazdu, który sam znalazłem. Autoorder przeprowadził oględziny, wysłał szczegółową dokumentację zdjęciową, zdecydowałem się następnie kupić samochód. Stan auta po oględzinych w Polsce był zgodny z tym przedstawionym w opisie Autoorder. Auto od początku użytkowania, czyli prawie roku spisuje się bez zarzutu. Jestem w pełni zadowolony z przebiegu całej transakcji, jak również kontaktu.

Tomek – Chorzów