Z nami znajdziesz swoje auto

Używane sprawdzonej jakości


Referencje


Polecam współpracę z Panem Pawłem jak najbardziej. Bardzo dobry kontakt, profesjonalne podejście do sprawy. Wszystkie plusy wypisane są we wcześniejszych komentarzach, więc nie będę sie powtarzał.

Piotr – Strzelce Opolskie


Potwierdzam bardzo wysoki poziom obsługi w firmie Auto Order Pana Pawła Matuszka w związku z powyższym nie waham się rekomendować.
Szukaliśmy auta rodzinnego i zamówiłem u Pana Pawła auto Opel Zafira z Niemiec. Firma Pana Pawła bardzo profesjonalnie pomogła w doborze wyposażenia i udzieliła fachowej konsultacji. Dostawa auta odbyła się bez opóźnień zgodnie z pierwotnymi ustaleniami, wszystko przebiegło bardzo sprawnie i bez mojego udziału. Firma Auto Order dała się poznać jako solidny i rzetelny partner otwarty na potrzeby klienta. Polecam firmę jako godnego, zaufanego i sumiennego partnera biznesowego.

Karol – Maszewo Duże


Początkowo byłem sceptycznie nastawiony do zakupu auta od firmy działającej za granica. Głównym czynnikiem zniechęcajacym było błędne wyobrażenie przedsiębiorcy, z którym miałem nieprzyjemność rozmawiać/wybierać auto w Polsce. Wszystko zmieniło się gdy znalazłem na jakimś forum w internecie post informujący o firmie AUTOORDER! Skontaktowałem się z Panem Pawłem od którego bije pełen profesjonalizm. Przedstawiłem swoją propozycje auta i od razu dostałem info dlaczego trzeba wybrać inna konfiguracje (skrzynia/silnik). Potem przyszedł czas na wybór oferty, otrzymałem info o stanie wizualno-technicznym wraz z załączonym foto z oględzin, wybrałem i auto zostało dostarczone pod sam dom wraz z niezbędnymi tłumaczonymi dokumentami.

Podsumowując:
*pełen profesjonalizm
*doradztwo
*bardzo dobry kontakt

Serdecznie polecam!

Artur – Wężyczyn


Serdecznie polecam firmę Auto Order. Profesjonalne podejście do klienta. Auto przyprowadzone pod dom. Fachowa pomoc przy oglądaniu auta. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Auto Order i z panem Pawłem.

Paweł – Ostrowiec Świętokrzyski


Od dłuższego czasu szukałem ko- nkretnego pojazdu Toyoty Previi II z silnikiem benzynowym i manualną skrzynią biegów. Bardzo ciężko znaleźć to auto w dobrym stanie, bezwypadkowe i z rozsądnym przebiegiem, po podaż jest mała, a właściciele nie chcą się z tymi autami rozstawać.
Dzięki Panu Pawłowi z Autoorder stałem sie posiadaczem wymarzonego samochodu, w doskonałym stanie, z potwierdzonym przebiegiem i od pierwszego właściciela. Osoba wykonująca przegląd rejestracyjny w Polscie nie mogła uwierzyć, że można znaleźć auto w tak idealnym stanie. Współpraca z panem Pawłęm przebiegała świetnie, wszystkie zasady zostały przedstawione w jasny sposób na początku i co najważniejsze dotrzymane w trakcie. Na każdym etapie byłem informowany na bieżąco, dokumentacja do rejestracji auta w Polsce bez zastrzeżen (oryginalne dokumenty, cło, tłumaczenia), także rejestracja przebiegła bez najmniejszego kłopotu. Mogę z czystym sumieniem polecić firmę Autoorder każdemu kto chce sprowadzić auto z zagranicy.

Radek – Kraków


Mam pozytywne doświadczenia z firmą Autorder. Szukałam Mazdy 5 na polskich portalach i niemieckich, po czym zgłosiłem się do Autoorder, gdzie zaproponowano mi kilka pojazdów odpowiadających moim oczekiwaniom, lecz zdecydowałem się na oględziny innego pojazdu, który sam znalazłem. Autoorder przeprowadził oględziny, wysłał szczegółową dokumentację zdjęciową, zdecydowałem się następnie kupić samochód. Stan auta po oględzinych w Polsce był zgodny z tym przedstawionym w opisie Autoorder. Auto od początku użytkowania, czyli prawie roku spisuje się bez zarzutu. Jestem w pełni zadowolony z przebiegu całej transakcji, jak również kontaktu.

Tomek – Chorzów


Choć obawiałem się kupić samochód „przez internet od nieznajomego człowieka”, to jednak po pierwszych kilku rozmowach telefonicznych z Panem Pawłem dało się odczuć, że mam do czynienia po prostu z człowiekiem, który szuka egzemplarzy takich, jakich by się sam nie powstydził (sprawdzonych, bezwypadkowych, z pełną historią, po prostu pewnych). Zarówno Pan Paweł jak i ja szukaliśmy aut niezależnie na kilku znaczących portalach europejskich i typowo niemieckich. Z kilkudziesięciu ogłoszeń zostało przefiltrowanych kilka. Pan Paweł dzwoni do ogłoszeniodawcy, orientował się co do stanu i historii danego egzemplarza. Na tym etapie został wytypowany jeden, który najbardziej odpowiadał wymaganiom wyposażenia i ceny. Auto zostało sprawdzone na stacji diagnostycznej, a z oględzin i jazdy próbnej został przygotowany raport TUV. Informację z badań, tekstową i fotograficzną, otrzymałem na e-maila.
Panie Pawle, dziękuję za opanowanie, spokój, profesjonalizm i doradztwo we wszystkich czynnościach związanych ze znalezieniem i dostarczeniem samochodu pod sam dom.

Paweł – Hajnówka


Na Auto Order trafiłem przeczytawszy wiele dobrych opinii w internecie. Na szczęście w przeciwieństwie do innej firmy, do której pierw się zgłosiłem, tutaj szybko uzyskałem kontakt zwrotny. Pan Paweł i jego firma pomogli mi znaleźć samochód dokładnie taki jaki sobie wymarzyłem i z wyposażeniem, o które ciężko w naszym kraju (może inaczej – takie egzemplarze są w dostępne w „okazyjnych” cenach ale ja stawiałem na 100% sprawdzone i bezpieczne auto). Pan Paweł cierpliwie, i jest to słowo klucz, znosił ciągłe zmiany wytycznych i budżetu, ale po jakimś czasie udało się nam znaleźć odpowiednią ofertę. Po gruntownym sprawdzeniu przez rzeczoznawcę i zapoznaniu się z raportem opisującym szczegółowo wszystkie znalezione niedoskonałości, została podjęta decyzja o zakupie. Zespół Auto Order załatwił wszystkie formalności i auto przyjechało gotowe do rejestracji. Po przejechaniu kilkuset kilometrów stwierdzam, że stan techniczny i wizualny w 100% odpowiada temu przedstawionemu w dokumentacji. Jestem zadowolony z zakupu i polecam tę firmę każdemu, kto chce kupić auto z zagranicy świadomie, a z powodu niewiedzy lub braku możliwości nie może tego zrobić osobiście. Jeśli kiedykolwiek będę szukał kolejnego auta z Niemiec, skorzystam jeszcze raz z jej usług.

Maciej – Legnica


Witam.Nie będę powielał wypowiedzi innych,samochód sprowadzony przez p.Pawła(oczywiście pod dom)posiadam już ponad rok,zero problemów.Dzięki Panie Pawle.

Piotr – Głubczyce


Od dłuższego czasu nosiłem się z zamiarem sprowadzenia samochodu. Sam jednak nie podołałbym temu zadaniu, dla tego szukałem kogoś, kto mi pomoże. Natrafiłem na Pana Pawła…
Rozmowa telefoniczna była konkretna, a zasady jasne i przejrzyste. Szukamy ogłoszenia, do podanej ceny doliczamy opłatę za sprowadzenie (formalności+prowizja) i to jest kwota jaką płacę po otrzymaniu samochodu. Super!
Próbowałem przeliczyć koszta jakie musiałbym ponieść, gdybym sam chciał sprowadzić i pojechać po autko… nie zaoszczędziłbym jednak wiele, a same formalności zajęłyby mi sporo czasu. Dzięki AutoOrder wybieram samochód, który dostarczany jest pod moje drzwi i nic mnie więcej nie interesuje!

Samochód (ogłoszenie) znalazłem sam, p. Paweł wysłał rzeczoznawcę i wspólnie podjęliśmy decyzję o sprowadzeniu samochodu.
Jeśli szukasz firmy, która będzie „polowała” na okazję, to raczej nie tu. Firma p. Pawła charakteryzuje się spokojem i opanowaniem w podejmowaniu decyzji. Pośpiech i emocje, szczególnie gdy szukasz „tego jedynego, wymarzonego” to źli doradcy. Dla tego potrzebny jest ktoś, kto doradzi, uspokoi emocje i pomoże, by zakup był udany.
Po mimo, że nigdy nie spotkałem p. Pawła osobiście, a samochód kupiłem „przez internet” nie zawiodłem się!
Warto zaufać i oddać sprawę w ręce profesjonalisty, by cieszyć się z dobrze wydanych pieniędzy!

Jeszcze raz dziękuję, Michał

Michał – Gliwice