Z nami znajdziesz swoje auto

Używane sprawdzonej jakości


Referencje


Mając niewielką wiedzę na temat motoryzacji, powieżyłam Państwu wybór i sprowadzenie auta. Nie zawiodłam się. Dziękuje.

Janina – Katowice


„Podszedłem sceptycznie do tematu zakupu z pomocą Państwa firmy, nie ukrywam. Jednak dzięki Państwa profesjonalnej obsłudze, tu podziekowania dla Pana Pawła,  przekonałem się. Auto jest faktycznie zadbane i jak na razie nie wymagało nakładu finansowego.”

Andrzej z Poznania


„…auto wprawdzie droższe niż porównywalne w Polsce ale po wszystkim mogę powiedzieć, że się opłacało. Zaangażowanie autoorderu i fachwość mogę polecić wszystkim.”

Kamil z Lublina


„Skorzystałem z możliwości sprawdzenia na stacji DEKRA. Potwierdziło się to co wczęśniej Pan Paweł mówił przez telefon. Jak dotychczas wszystko jest ok.”

Paweł z Bytomia


IMG_1133„Zakup w 100 % udany. Podejście Pawła od samego początku było bardzo rzetene i rzeczowe. Znalazł samochód dokładnie taki, o jaki prosiliśmy, sprawny i zadbany. Na pewno będzie nam służył długie lata. Na bieżąco odpowiadał na maile i telefony, przesyłał zdjęcia i dokładnie opisywał szczegóły dotyczące samochodu. Firma godna polecenia!”

Mirek z Krapkowic


„Nie łatwo było sprostać naszym oczekiwaniom. Drobiazgowa analiza każdej oferty była ciężka dla obu stron ;) Dziekuję. Pozdrawiam. Zadowolony klient.”

Jarek z Wrocławia


Referencje VW Crafter 2.5 TDI 2008

Wodociąg Marecki


„Co obiecali to zrobili. Auto, które odebrałem u przedstawiciela Autoorder w Polsce odpowiadało szczegółowemu raportowi technicznemu i moim oczekiwaniom. Dziekuje i polecam”

Piotr z Wrocławia


„Już po wszystkim mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że warto było zaufać firmie Auto Order, choć jak pewnie u każdego były obawy, że coś może pójść nie tak. Tak w skrócie; wysłałem zapytanie o auto, które chciałbym kupić. Paweł podsyłał mi propozycje, a ponieważ pilnie potrzebowałem auta w międzyczasie zacząłem też sam szukać (korzystając z tych samych stron). No i znalazłem auto dla siebie. Dałem Pawłowi namiary do właściciela w Niemczech. On pojechał sprawdził i zadzwonił do mnie „na gorąco” z miejsca oględzin. Jak powiedział nie ma do czego się przyczepić, auto bardzo zadbane i jakby miał sam sobie taki samochód kupić to by się nie zastanawiał. Zaufałem mu i kupiłem. Sam załatwił lawetę z mojego miasta. Dzięki fachowej opiece kupiłem samochód, który spełnia wszystkie moje oczekiwania. Paweł potrafi doradzić, wytłumaczyć i sumiennie podejść do tematu. Bardzo dobry kontakt telefoniczny. Kupiłem auto jakiego szukałem, teraz cieszę się za każdym razem jak zasiadam za kółkiem mojej Hondy Stream. Jężeli kiedyś będę chciał kupić samochód na pewno skorzystam z usług Auto Order. Jeżeli ktoś szuka używanego auta w bardzo dobrym stanie, nie ma nad czym się zastanawiać. Naprawdę POLECAM!!!”

Darek z Suwałk


Auto sprowadzone przez AUTO ORDER spełniło moje oczekiwania. Krótko mówiąc pełen profesjonalizm. Teraz bezpiecznie i komfortowo poruszam się po kraju. Polecam wszystkim.

Radosław Kłeczek – Mistrz Polski w biegu na 5000m