Z nami znajdziesz swoje auto

Używane sprawdzonej jakości


Referencje


Polecam firmę Pana Pawła za profesjonalizm, rzetelność, uczciwość i pomoc w każdej dziedzinie.
Jeśli ktoś szuka auta dla siebie to dobrze trafił.

Kuba – .


Polecam firmę „Auto Order” a szczególnie pośrednictwo pana Pawła.
Bardzo dużo profesjonalizmu, zaangażowania , kultury osobistej i zawodowej.
Polecony samochód spełnił moje oczekiwania, potrzebne dokumenty dostarczone w komplecie – bezstresowe załatwianie spraw w wydziale komunikacji.
Jeszcze raz polecam-bo naprawdę warto skorzystać z usług tej firmy jeżeli myślimy o zakupie samochodu dla siebie.

Grzegorz – Łódź


Polecam firmę Pana Pawła. Od miesiąca jestem posiadaczem samochodu, który pomógł mi sprowadzić Pan Paweł. Pomimo okresu Świąt Wielkanocnych i narodzin w rodzinie Pana Pawła (jeszcze raz Gratulacje!) wszystko przebiegło bez problemu. Pan Paweł zorganizował całe przedsięwzięcie i autko dotarło na lawecie pod drzwi garażu z kompletem dokumentów. Samochód okazał się ładniejszy niż na zdjęciach. Z rejestracją nie było żadnych problemów. Jestem super zadowolony. Jeszcze raz polecam firmę AUTO ORDER.

Remek – M-lesie


Miesiąc temu zakupiłem samochód za pośrednictwem Pana Pawła z AUTO ORDER. Od samego początku tj. od wyszukania auta aż po rejestrację wszystko przebiegało bezproblemowo a jakiekolwiek wątpliwości na bieżąco były wyjaśniane. Dlatego na żadnym etapie całej transakcji nie miałem obaw dotyczących zakupu. Nie byłem na miejscu w Niemczech, transport auta zorganizował również pan Paweł a stan samochodu był nawet lepszy od oczekiwanego.
Jestem bardzo zadowolony z zakupu i z czystym sumieniem polecam wszystkim firmę AUTO ORDER

Marcin – Kraków


Polecam. Dobry kontakt, rzetelność,merytoryczne podejście oraz dopięcie tematu zoorganizowane profesjonalnie. Poleciałem po auto i w ciągu jednego dnia załatwiłem formalności i wróciłem do domu na kołach bez przygód. POLECAM

Kacper – Bydgoszcz


Pragnę podziękować oraz polecić wszystkim firmę AUTO ORDER. Jestem w 100% zadowolony z obsługi oraz podejścia do tematu. Samochód sprowadzony przez Pawła spełnił wszystkie moje oczekiwania. Przy zakupie kolejnego auta na pewno skorzystam z fachowej rady oraz pomocy.

Wojtek – Pruszcz Gdański


Pan Paweł jest rzeczową osobą z dużą kulturą osobistą. Dzięki temu transakcja zakończyła się pomyślnie.

Leszek – Brzeg


Polecam
Miły i rzeczowy kontakt, fachowa ocena pojazdu „tam”.
Elastyczność i zaangażowanie.
Do następnego Panie Pawle!

Łukasz – Lublin


Pragnę podziekować Pawłowi za sposób w jaki wywiązał się z powierzonego mu zadania. Przede wszystkim na uwagę zasługuje wiarygodność przekazywanych informacji i rzetelne podejście do sprawy. Wykazał się dużą cierpliwością oraz zaangażowaniem. Sprowadzony samochód spełnił wszelkie moje oczekiwania. Jestem przekonany, że wzorowe traktowanie klienta jest gwarancją świetlanej przyszłości, przed jaką stoi Autoorder.

Jacek – Warszawa


Witam, szczerze polecam Państwu jak i swoim znajomym, a to duża odpowiedzialność :) współprace z firmą AUTO ORDER. Auto spełniło moje oczekiwanie. Pan Paweł zorganizował dodatkowo bezproblemowe sprowadzenie samochodu. Transakcja transparentna i uczciwa.

Michał – Poznań