Z nami znajdziesz swoje auto

Używane sprawdzonej jakości


Referencje


Kupiłem za pośrednictwem firmy Auto Order BMW E91. Auto użytkuję od około 6 miesięcy i muszę przyznać że jestem bardzo zadowolony, jak narazie nie było żadnej przykrej niespodzianki. Nie spodziewałem się że 9-letnie auto będzie w tak dobrym stanie. Cała transakcja wyglądała bardzo profesjonalnie. Na każde zapytanie i telefon była odpowiedż od Pana Pawła. Bardzo cenię obiektywną opinię na temat samochodów, które były brane pod uwagę przed zakupem. W trakcie poszukiwań dostałem kilkanaście ofert, jednak Pan Paweł odradzał niektóre z różnych względów(niewiarygodny sprzedawca, brak udokumentowanej historii serwisowej, itp). Bardzo obawiałem się kupna używanego auta i odkładałem to tak długo jak mogłem, jednak okazało się że nie było się czego bać. Bardzo polecam firmę Auto Order i mam nadzieję że będzie mi dane jeszcze skorzystać z ich usług.

Paweł – Wrocław


Po kilkumiesięcznych poszukiwaniach samochodu w Polsce zdecydowałem się na sprowadzenie z Niemiec. Do tego czasu nie wiedziałem, że istnieją takie firmy jak Auto Order więc postanowiłem spróbować. Po wyszukaniu tego w moim mniemaniu idealnego samochodu skontaktowałem się z Panem Pawłem, który po wstępnym sprawdzeniu ogłoszenia miał pewne wątpliwości i zasugerował dalsze poszukiwania. Kolejny okazał się już tym właściwym, oględziny przeprowadzone na miejscu, rezerwacja i w dosyć szybkim czasie samochód został podstawiony pod mój adres. Jedyne czym musiałem się zająć to pierwszy przegląd w Polsce i wizyta w wydziale komunikacji w celu rejestracji. Wszystkie dostarczone dokumenty były w porządku, rejestracja przebiegła bez żadnych przeszkód, po dwóch tygodniach użytkowania i przeglądzie wszystko z oględzin się potwierdza – samochód sprawuje się bez zarzutu i wygląda lepiej niż na przedstawionych zdjęciach:)
Bardzo dziękuję za sprawne i profesjonalne załatwienie wszystkiego, z czystym sumieniem mogę polecić usługi Pana Pawła.

Grzegorz – Kraków


Pan Paweł Matuszek to prawdziwy profesjonalista, sprowadził nam samochód o jakim marzyłem .Na początku nie mogłem się zdecydować jaki to ma być samochód, w grę wchodziło audi i toyota w końcu z pomocą Pana Pawła wybrałem i jestem bardzo zadowolony. Wszystko załatwione profesjonalnie, samochód nie wymagał żadnego wkładu finansowego, wspaniały przywieziony pod sam dom nie mogę jeszcze uwierzyć, że kupiłem auto nie widząc go na żywo tylko na zdjęciu !!! Bardzo dziękuję Firmie Auto Order i polecam z czystym sumieniem sprowadzenie samochodu z tą właśnie firmą, gdyż jest uczciwa i fachowa. Życzę powodzenia Panu Pawłowi i całej firmie Auto Order !!!

Mieczysław – Podhale


Zamówiłem u Państwa Matuszek dość niespotykane auto jakim jest Alfa Romeo Spider. Od samego poczatku zachwycił mnie profesjonalizm. Podczas poszukiwań tego „jedynego” kontakt na najwyższym poziomie. Auto podjechało pod adres w stanie takim, w jakim zostało opisane po oględzinach. Koszty usługi jak najbardziej racjonalne. Bardzo dziękuję szczególnie Panu Pawłowi za cała obsługę. Obiecuję, że jeszcze nasze drogi się skrzyżuja.

Michał – Gdańsk


Firma Auto Order na czele z Panem Pawłem sprawiła się bardzo dobrze. Samochód, który sobie upatrzyłem, próbowałem wcześniej przyprowadzić do kraju za pośrednictwem innej firmy, ale kilkukrotnie termin był przekładany i kiedy już sobie prawie odpuściłem, wtedy z pomocą przyszła firma Pana Matuszka. Procedura sprowadzenia tego auta z Niemiec chwile trwała, ale finalnie była radość i duma, bo autko wygląda w rzeczywistości lepiej niż na „średniej ” jakości zdjęciach z oględzin. Z czystym sumieniem można polecić Pana Pawła i całą firmę Auto Order za fachowość, uczciwość i indywidualne podejście do każdego poważnie myślącego o kupnie auta z Niemiec klienta.

Krzysztof – Warszawa


Auto zakupiłem 2 m-ce temu, więc miałem już okazję zweryfikować jego stan podczas jazdy oraz wykonać dokładny przegląd w autoryzowanym serwisie. Walory auta zostały potwierdzone, zgodnie z raportem od p.Matuszka a nawet auto te okazało się być w lepszym stanie niż przypuszczaliśmy. Współpraca bardzo dobra, sprawnie zorganizowana dostawa niezbędnych dokumentów jak i samego auta. Polecam kupującym a Państwa Matuszek pozdrawiam i dziękuję!

Dariusz – Rumia


Dzisiaj juz samochod mercedes w 211 jest zarejestrowany i moge wyrazic podziekowanie za pomoc w zakupie, ktorego kluczowym elementem bylo skuteczne zablokowanie na autoscout upatrzonego auta. serdecznie dziekuje.

Piotr – Sopot


Polecam każdemu, kto chce kupić auto. W Polsce auta niestety są w większości z kręconym licznikiem lub powypadkowe. Kupno w komisie to prawdziwa loteria. Tylko raz w komisie kupowałem i nigdy więcej. W Autoorder sytuacja jest zupełnie inna. Chociaż nie znałem firmy wcześniej, to ilość pozytywnych opinii mnie zachęciła do współpracy. Nie zawiodłem się. Współpraca od początku układała się wzorowo. Żadnego kręcenia i i koloryzowania. Żetelne informacje i szybka reakcja. Dzięki temu jestem szczęśliwym posiadaczem wymarzonego auta. Pierwsza rejestracja bez problemu. W ASO zachwalali, że bardzo dobry stan. Przejechałem już 2500 km i zero problemów. Jeśli będę kupował auto, to na pewno skorzystam raz jeszcze.

Paweł – Kraków


Auto Order to firma profesjonalna.Fachowa pomoc i doradztwo to największy plus.Pan Paweł spełnił moje wymagania w 100%.Polecam tą Firmę ze względu na miłą obsługę jak i uczciwość.Jestem z auta bardzo zadowolony i polecam innym szukającym porządnego auta.Pozdrawiam Pana Pawła .Jacek

JACEK – STAROGARD GDAŃSKI


Szczerze polecam firme AUTO ORDER, Pan Paweł to profesjonalista pod każdym względem, motoryzacyjnym jak i w kontakcie z klientem, wyszukany samochód 100% spełnił moje oczekiwania, polecam każdemu kto chce kupić auto sprawdzone i wiarygodne. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Jakub – Włodowice