Z nami znajdziesz swoje auto

Używane sprawdzonej jakości


Referencje


Chciałbym polecić wszystkim firmę Państwa Matuszek. Wszystko przebiegło sprawnie, szybko i profesjonalnie. Cały czas rzeczowy kontakt z firmą i widoczne doświadczenie w sprowadzaniu samochodów.Polecam wszystkim uczciwe usługi Pana Pawła, który jest gwarantem sprowadzenia auta sprawdzonego i wiarygodnego pod każdym względem.

Robert – Gliwice


Chciałbym bardzo serdecznie podziękować za pomoc w sprowadzeniu samochodu. Będę polecał Pana usługi jako uczciwe, jasne i godne zaufania.
Jeżeli chodzi o samochód to faktycznie nie ma się do czego przyczepić. Auto zgodne z opisem przedstawionym przez p. Pawła.
Poleciłem firmę Auto Order już kilku znajomym.

Grzegorz – Kraków


Dzięki współpracy z firmą Auto Order od trzech miesięcy mogę cieszyć się z posiadania wymarzonego Forda C-Maxa z automatyczną skrzynią biegów. Gdyby nie Pan Paweł Matuszek to takiego samochodu na polskich serwisach z ogłoszeniami nigdy bym nie znalazł a wymagania wcale nie były wygórowane. Zależało mi na konkretnym modelu z automatyczną skrzynią biegów, tempomatem i climatroniciem w bardzo dobrym stanie i z udokumentowanym przebiegiem. Niby tylko tyle ale niestety polskie ogłoszenia i działający na nich handlarze mieli z tym kłopot. Zwłaszcza ze stanem technicznym i przebiegiem.

Współpraca z firmą Auto Order przebiegała wręcz wzorowo.

Pan Paweł jest bardzo kontaktową i konkretną osobą. Zawsze odbiera telefon a jeśli nie może odebrać to zawsze oddzwania. Mejlowo też wiele ustalaliśmy i zawsze było zgodnie z ustaleniami. Dwa razy odradził mi wybrany przeze mnie samochód z Niemiec gdyż właściciel/komis zaczynali mieszać się w historii samochodu. Poza tym Pan Paweł korzystał też ze swoich znajomości w serwisie Forda aby ustalić historię mojego samochodu. Prywatnie z Polski salon Forda robił mi z tym problemy.

Usługa rzeczoznawcy była profesjonalna. Na dodatkowych zdjęciach wyszły pewne ślady użytkowania oraz to, że właściciel nie wspomniał o tym że nie działa spryskiwacz reflektorów. Pan rzeczoznawca to wykrył. Poza tym stan samochodu jest bardzo dobry. Widać że przechodził wszystkie badania techniczne w Niemczech i przeglądy w ASO.Transport do Polski umówionego dnia na lawecie. Samochód zgodnie z dodatkowymi zdjęciami. Po zakupie Pan Paweł pomógł również przy rejestracji samochodu kiedy urzędnik wymagał zaświadczenia, że pojazd przekroczył granicę w tym roku. Jednym słowem polecam i nawet dla żony będę kupował samochód z Niemiec

Radosław – Legnica


Kupiłem z pomocą firmy Auto Order 9 letniego Seata Leona. Poszukiwanie trochę trwało ale opłacało się cierpliwie czekać. Samochód jak na swój wiek jest w bardzo dobrym stanie. Dostawa pod sam dom. Samochodem jeżdżę dopiero 2 tygodnie ale jestem zadowolony. Jeżeli zajdzie potrzeba w przyszłości to chętnie skorzystam ponownie. Polecam.

Darek – Strażów


Kupiłem za pośrednictwem firmy Auto Order BMW E91. Auto użytkuję od około 6 miesięcy i muszę przyznać że jestem bardzo zadowolony, jak narazie nie było żadnej przykrej niespodzianki. Nie spodziewałem się że 9-letnie auto będzie w tak dobrym stanie. Cała transakcja wyglądała bardzo profesjonalnie. Na każde zapytanie i telefon była odpowiedż od Pana Pawła. Bardzo cenię obiektywną opinię na temat samochodów, które były brane pod uwagę przed zakupem. W trakcie poszukiwań dostałem kilkanaście ofert, jednak Pan Paweł odradzał niektóre z różnych względów(niewiarygodny sprzedawca, brak udokumentowanej historii serwisowej, itp). Bardzo obawiałem się kupna używanego auta i odkładałem to tak długo jak mogłem, jednak okazało się że nie było się czego bać. Bardzo polecam firmę Auto Order i mam nadzieję że będzie mi dane jeszcze skorzystać z ich usług.

Paweł – Wrocław


Po kilkumiesięcznych poszukiwaniach samochodu w Polsce zdecydowałem się na sprowadzenie z Niemiec. Do tego czasu nie wiedziałem, że istnieją takie firmy jak Auto Order więc postanowiłem spróbować. Po wyszukaniu tego w moim mniemaniu idealnego samochodu skontaktowałem się z Panem Pawłem, który po wstępnym sprawdzeniu ogłoszenia miał pewne wątpliwości i zasugerował dalsze poszukiwania. Kolejny okazał się już tym właściwym, oględziny przeprowadzone na miejscu, rezerwacja i w dosyć szybkim czasie samochód został podstawiony pod mój adres. Jedyne czym musiałem się zająć to pierwszy przegląd w Polsce i wizyta w wydziale komunikacji w celu rejestracji. Wszystkie dostarczone dokumenty były w porządku, rejestracja przebiegła bez żadnych przeszkód, po dwóch tygodniach użytkowania i przeglądzie wszystko z oględzin się potwierdza – samochód sprawuje się bez zarzutu i wygląda lepiej niż na przedstawionych zdjęciach:)
Bardzo dziękuję za sprawne i profesjonalne załatwienie wszystkiego, z czystym sumieniem mogę polecić usługi Pana Pawła.

Grzegorz – Kraków


Pan Paweł Matuszek to prawdziwy profesjonalista, sprowadził nam samochód o jakim marzyłem .Na początku nie mogłem się zdecydować jaki to ma być samochód, w grę wchodziło audi i toyota w końcu z pomocą Pana Pawła wybrałem i jestem bardzo zadowolony. Wszystko załatwione profesjonalnie, samochód nie wymagał żadnego wkładu finansowego, wspaniały przywieziony pod sam dom nie mogę jeszcze uwierzyć, że kupiłem auto nie widząc go na żywo tylko na zdjęciu !!! Bardzo dziękuję Firmie Auto Order i polecam z czystym sumieniem sprowadzenie samochodu z tą właśnie firmą, gdyż jest uczciwa i fachowa. Życzę powodzenia Panu Pawłowi i całej firmie Auto Order !!!

Mieczysław – Podhale


Zamówiłem u Państwa Matuszek dość niespotykane auto jakim jest Alfa Romeo Spider. Od samego poczatku zachwycił mnie profesjonalizm. Podczas poszukiwań tego „jedynego” kontakt na najwyższym poziomie. Auto podjechało pod adres w stanie takim, w jakim zostało opisane po oględzinach. Koszty usługi jak najbardziej racjonalne. Bardzo dziękuję szczególnie Panu Pawłowi za cała obsługę. Obiecuję, że jeszcze nasze drogi się skrzyżuja.

Michał – Gdańsk


Firma Auto Order na czele z Panem Pawłem sprawiła się bardzo dobrze. Samochód, który sobie upatrzyłem, próbowałem wcześniej przyprowadzić do kraju za pośrednictwem innej firmy, ale kilkukrotnie termin był przekładany i kiedy już sobie prawie odpuściłem, wtedy z pomocą przyszła firma Pana Matuszka. Procedura sprowadzenia tego auta z Niemiec chwile trwała, ale finalnie była radość i duma, bo autko wygląda w rzeczywistości lepiej niż na „średniej ” jakości zdjęciach z oględzin. Z czystym sumieniem można polecić Pana Pawła i całą firmę Auto Order za fachowość, uczciwość i indywidualne podejście do każdego poważnie myślącego o kupnie auta z Niemiec klienta.

Krzysztof – Warszawa


Auto zakupiłem 2 m-ce temu, więc miałem już okazję zweryfikować jego stan podczas jazdy oraz wykonać dokładny przegląd w autoryzowanym serwisie. Walory auta zostały potwierdzone, zgodnie z raportem od p.Matuszka a nawet auto te okazało się być w lepszym stanie niż przypuszczaliśmy. Współpraca bardzo dobra, sprawnie zorganizowana dostawa niezbędnych dokumentów jak i samego auta. Polecam kupującym a Państwa Matuszek pozdrawiam i dziękuję!

Dariusz – Rumia