Z nami znajdziesz swoje auto

Używane sprawdzonej jakości


Referencje


Z pomocą Pana Pawła zakupiłem dość egzotyczne auto Toyota MR2. Auto zostało rzetelnie sprawdzone i dość szybko (na czym bardzo mi zależało) sprowadzone do Polski.W kraju przekonałem się, że stan auta jest bardzo dobry i zgodny z raportem otrzymanym od firmy Autoorder.

Bardzo polecam skorzystanie z usług P.Pawła przede wszystkim z uwagi na bezpieczeństwo transakcji i dostosowanie do indywidualnych preferencji klienta.

Krzysztof – Warszawa


Chciałbym wyjątkowo mocno polecić Firmę Auto Order reprezentowaną przez Pana Pawła.
Usługa od samego początku aż do finału charakteryzowała się profesjonalizmem, rzetelnością i uczciwością, co rzecz jasna, należy wiązać z osobą Pana Pawła.
Jeśli w przyszłości zdecyduję się sprowadzić kolejne auto, to zdecydowanie uczynię to za pośrednictwem firmy Auto Order.
POLECAM.
Rodryg, radosny właściciel Astry 4 Cosmo.

Rodryg – Poznań


Polecam firmę Pana Pawła za profesjonalizm, rzetelność, uczciwość i pomoc w każdej dziedzinie.
Jeśli ktoś szuka auta dla siebie to dobrze trafił.

Kuba – .


Polecam firmę „Auto Order” a szczególnie pośrednictwo pana Pawła.
Bardzo dużo profesjonalizmu, zaangażowania , kultury osobistej i zawodowej.
Polecony samochód spełnił moje oczekiwania, potrzebne dokumenty dostarczone w komplecie – bezstresowe załatwianie spraw w wydziale komunikacji.
Jeszcze raz polecam-bo naprawdę warto skorzystać z usług tej firmy jeżeli myślimy o zakupie samochodu dla siebie.

Grzegorz – Łódź


Polecam firmę Pana Pawła. Od miesiąca jestem posiadaczem samochodu, który pomógł mi sprowadzić Pan Paweł. Pomimo okresu Świąt Wielkanocnych i narodzin w rodzinie Pana Pawła (jeszcze raz Gratulacje!) wszystko przebiegło bez problemu. Pan Paweł zorganizował całe przedsięwzięcie i autko dotarło na lawecie pod drzwi garażu z kompletem dokumentów. Samochód okazał się ładniejszy niż na zdjęciach. Z rejestracją nie było żadnych problemów. Jestem super zadowolony. Jeszcze raz polecam firmę AUTO ORDER.

Remek – M-lesie


Miesiąc temu zakupiłem samochód za pośrednictwem Pana Pawła z AUTO ORDER. Od samego początku tj. od wyszukania auta aż po rejestrację wszystko przebiegało bezproblemowo a jakiekolwiek wątpliwości na bieżąco były wyjaśniane. Dlatego na żadnym etapie całej transakcji nie miałem obaw dotyczących zakupu. Nie byłem na miejscu w Niemczech, transport auta zorganizował również pan Paweł a stan samochodu był nawet lepszy od oczekiwanego.
Jestem bardzo zadowolony z zakupu i z czystym sumieniem polecam wszystkim firmę AUTO ORDER

Marcin – Kraków


Polecam. Dobry kontakt, rzetelność,merytoryczne podejście oraz dopięcie tematu zoorganizowane profesjonalnie. Poleciałem po auto i w ciągu jednego dnia załatwiłem formalności i wróciłem do domu na kołach bez przygód. POLECAM

Kacper – Bydgoszcz


Pragnę podziękować oraz polecić wszystkim firmę AUTO ORDER. Jestem w 100% zadowolony z obsługi oraz podejścia do tematu. Samochód sprowadzony przez Pawła spełnił wszystkie moje oczekiwania. Przy zakupie kolejnego auta na pewno skorzystam z fachowej rady oraz pomocy.

Wojtek – Pruszcz Gdański


Pan Paweł jest rzeczową osobą z dużą kulturą osobistą. Dzięki temu transakcja zakończyła się pomyślnie.

Leszek – Brzeg


Polecam
Miły i rzeczowy kontakt, fachowa ocena pojazdu „tam”.
Elastyczność i zaangażowanie.
Do następnego Panie Pawle!

Łukasz – Lublin