Z nami znajdziesz swoje auto

Używane sprawdzonej jakości


Referencje


Polecam. Dobry kontakt, rzetelność,merytoryczne podejście oraz dopięcie tematu zoorganizowane profesjonalnie. Poleciałem po auto i w ciągu jednego dnia załatwiłem formalności i wróciłem do domu na kołach bez przygód. POLECAM

Kacper – Bydgoszcz


Pragnę podziękować oraz polecić wszystkim firmę AUTO ORDER. Jestem w 100% zadowolony z obsługi oraz podejścia do tematu. Samochód sprowadzony przez Pawła spełnił wszystkie moje oczekiwania. Przy zakupie kolejnego auta na pewno skorzystam z fachowej rady oraz pomocy.

Wojtek – Pruszcz Gdański


Pan Paweł jest rzeczową osobą z dużą kulturą osobistą. Dzięki temu transakcja zakończyła się pomyślnie.

Leszek – Brzeg


Polecam
Miły i rzeczowy kontakt, fachowa ocena pojazdu „tam”.
Elastyczność i zaangażowanie.
Do następnego Panie Pawle!

Łukasz – Lublin


Pragnę podziekować Pawłowi za sposób w jaki wywiązał się z powierzonego mu zadania. Przede wszystkim na uwagę zasługuje wiarygodność przekazywanych informacji i rzetelne podejście do sprawy. Wykazał się dużą cierpliwością oraz zaangażowaniem. Sprowadzony samochód spełnił wszelkie moje oczekiwania. Jestem przekonany, że wzorowe traktowanie klienta jest gwarancją świetlanej przyszłości, przed jaką stoi Autoorder.

Jacek – Warszawa


Witam, szczerze polecam Państwu jak i swoim znajomym, a to duża odpowiedzialność :) współprace z firmą AUTO ORDER. Auto spełniło moje oczekiwanie. Pan Paweł zorganizował dodatkowo bezproblemowe sprowadzenie samochodu. Transakcja transparentna i uczciwa.

Michał – Poznań


Witam, od półtorej miesiąca jestem właścicielem Forda c-maxa sprowadzonego przez Auto Order. Po tym okresie mogę śmiało polecić tą firmę każdemu. Stan auta w pełni zgadzał się z tym co przekazał mi Paweł. Zadowolony jestem także z tego, że udało się znaleźć tak dobrze zachowany samochód w naprawdę rozsądnej cenie. Gorąco polecam!

Dawid – Gogolin


Jestem pod wielkim wrażeniem współpracy z Panem Pawłem. Duża doza zaufania do klienta, cierpliwość, szybkie i bezproblemowe organizowanie zakupu i transportu. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z pomocy Auto Order, tym bardziej, że również cena jest bardzo atrakcyjna.

Mateusz – Toruń


Auto  sprowadzone przez Auto Order spełniło moje oczekiwanie .Jestem bardzo zadowolony z ich usługi.Jest to Firma godna polecenia.Pan Paweł stanął na wysokości zadania. Auto sprawuje się super.Polecam i pozdrawiam zadowolony właściciel auta

Wiesiek – NOWE MIASTECZKO – LUBUSKIE


Witam, chcialbym podziękować firmie Autoorder za zangażowanie i profesjonalizm. Wszystko było tak jak Państwo opisaliście. Będę polecał.

Jarek z Piły