Z nami znajdziesz swoje auto

Używane sprawdzonej jakości


Referencje


Szczerze polecam firmę Autoorder. Na początku byłem sceptycznie nastawiony do zakupu samochodu poprzez firmę, którą znałem właściwie tylko z opinii w internecie. Jednakże te opinie mnie przekonały i zdecydowałem się zakupić skodę superb II. Samochód dotarł do mnie w takim stanie jak Pan Paweł opisał w raporcie. Nie było koloryzowania oraz informacji typu „Niemiec płakał jak sprzedawał” :) Przejechałem samochodem pierwszy 1000 i nie napotkałem żadnych usterek. Chciałem jeszcze dodać że nie jestem znawcą motoryzacji i przy zakupie samochodu zdałem się całkowicie na Pana Pawła. Nie zawiodłem się.

Paweł – Kraków


Polecam firmę Autoorder. Cała akcja przebiegła bardzo sprawnie i na każdym etapie kontakt był wzorowy. Z powodu presji czasowej, pojeździłem tydzień, dałem do zagazowania i z duszą na ramieniu ruszyłem z rodziną w wakacyjną trasę. Wszelkie obawy były bezpodstawne. Autoorder ma się nijak do pokątnych „sprowadzaczy”, a załadowany po dach samochodzik zniósł chorwacki skwar, korki i serpentyny bez jednego stęknięcia. 5000 km i wszystko śmiga. Polecam z czystym sumieniem.

Bartek – Gdańsk


Prawie rok temu skorzystałem z usług Pana Pawła i jestem w 100% zadowolony. Po roku użytkowania samochodu (Hyundai Santa Fe) mogę z całą pewnością stwierdzić, że auto zostało dokładnie sprawdzone a cała transakcja odbyła się w pełni profesjonalnie. Jestem szczerze zadowolony z samochodu. Polecam serdecznie.

Łukasz – Góra Kalwaria


Kilka tygodni temu za pośrednictwem firmy Autoorder kupiłem samochód marki Honda.
Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Pawła ktory okazał się miłym ,sympatycznym a przede wszystkim uczciwym i pomocnym w każdej sytuacji przedstawicielem firmy Autoorder. Obsługa i kontakt na każdy etapie transakacji na najwyższym poziomie,auto na które sie zdecydowałem zostało dokładnie sprawdzone pod każdym kątem,wszystkie informacje,wady i zalety wybranego egzemplarza zostały mi przekazane i okazały sie zgodne z prawdą.Jestem w 100℅ zadowolony z zakupionego samochodu,jak i z usług oferowanych przez Autoorder.
Polecam serdecznie.

Mariusz – Śląsk


Z pomocą Pana Pawła zakupiłem dość egzotyczne auto Toyota MR2. Auto zostało rzetelnie sprawdzone i dość szybko (na czym bardzo mi zależało) sprowadzone do Polski.W kraju przekonałem się, że stan auta jest bardzo dobry i zgodny z raportem otrzymanym od firmy Autoorder.

Bardzo polecam skorzystanie z usług P.Pawła przede wszystkim z uwagi na bezpieczeństwo transakcji i dostosowanie do indywidualnych preferencji klienta.

Krzysztof – Warszawa


Chciałbym wyjątkowo mocno polecić Firmę Auto Order reprezentowaną przez Pana Pawła.
Usługa od samego początku aż do finału charakteryzowała się profesjonalizmem, rzetelnością i uczciwością, co rzecz jasna, należy wiązać z osobą Pana Pawła.
Jeśli w przyszłości zdecyduję się sprowadzić kolejne auto, to zdecydowanie uczynię to za pośrednictwem firmy Auto Order.
POLECAM.
Rodryg, radosny właściciel Astry 4 Cosmo.

Rodryg – Poznań


Polecam firmę Pana Pawła za profesjonalizm, rzetelność, uczciwość i pomoc w każdej dziedzinie.
Jeśli ktoś szuka auta dla siebie to dobrze trafił.

Kuba – .


Polecam firmę „Auto Order” a szczególnie pośrednictwo pana Pawła.
Bardzo dużo profesjonalizmu, zaangażowania , kultury osobistej i zawodowej.
Polecony samochód spełnił moje oczekiwania, potrzebne dokumenty dostarczone w komplecie – bezstresowe załatwianie spraw w wydziale komunikacji.
Jeszcze raz polecam-bo naprawdę warto skorzystać z usług tej firmy jeżeli myślimy o zakupie samochodu dla siebie.

Grzegorz – Łódź


Polecam firmę Pana Pawła. Od miesiąca jestem posiadaczem samochodu, który pomógł mi sprowadzić Pan Paweł. Pomimo okresu Świąt Wielkanocnych i narodzin w rodzinie Pana Pawła (jeszcze raz Gratulacje!) wszystko przebiegło bez problemu. Pan Paweł zorganizował całe przedsięwzięcie i autko dotarło na lawecie pod drzwi garażu z kompletem dokumentów. Samochód okazał się ładniejszy niż na zdjęciach. Z rejestracją nie było żadnych problemów. Jestem super zadowolony. Jeszcze raz polecam firmę AUTO ORDER.

Remek – M-lesie


Miesiąc temu zakupiłem samochód za pośrednictwem Pana Pawła z AUTO ORDER. Od samego początku tj. od wyszukania auta aż po rejestrację wszystko przebiegało bezproblemowo a jakiekolwiek wątpliwości na bieżąco były wyjaśniane. Dlatego na żadnym etapie całej transakcji nie miałem obaw dotyczących zakupu. Nie byłem na miejscu w Niemczech, transport auta zorganizował również pan Paweł a stan samochodu był nawet lepszy od oczekiwanego.
Jestem bardzo zadowolony z zakupu i z czystym sumieniem polecam wszystkim firmę AUTO ORDER

Marcin – Kraków