Z nami znajdziesz swoje auto

Używane sprawdzonej jakości


Referencje


Witam, od półtorej miesiąca jestem właścicielem Forda c-maxa sprowadzonego przez Auto Order. Po tym okresie mogę śmiało polecić tą firmę każdemu. Stan auta w pełni zgadzał się z tym co przekazał mi Paweł. Zadowolony jestem także z tego, że udało się znaleźć tak dobrze zachowany samochód w naprawdę rozsądnej cenie. Gorąco polecam!

Dawid – Gogolin


Jestem pod wielkim wrażeniem współpracy z Panem Pawłem. Duża doza zaufania do klienta, cierpliwość, szybkie i bezproblemowe organizowanie zakupu i transportu. Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z pomocy Auto Order, tym bardziej, że również cena jest bardzo atrakcyjna.

Mateusz – Toruń


Auto  sprowadzone przez Auto Order spełniło moje oczekiwanie .Jestem bardzo zadowolony z ich usługi.Jest to Firma godna polecenia.Pan Paweł stanął na wysokości zadania. Auto sprawuje się super.Polecam i pozdrawiam zadowolony właściciel auta

Wiesiek – NOWE MIASTECZKO – LUBUSKIE


Witam, chcialbym podziękować firmie Autoorder za zangażowanie i profesjonalizm. Wszystko było tak jak Państwo opisaliście. Będę polecał.

Jarek z Piły


Bardzo owocna współpraca. Pan Paweł Matuszek wykazał dużą cierpliwość na moje liczne pytania i sugestie w trakcie wielodniowych poszukiwań egzemplarza, jednocześnie fachowo podchodząc to poszukiwań auta zgodnego z moimi oczekiwaniami. Samochód przywieziono do miejsca mojego zamieszkania, co pozwoliło mi przed zakończeniem transakcji na przegląd techniczny auta we własnym zakresie.

Kupując następne auto będę na pewno kontaktował się z firmą Autoorder. Polecam

Michał – Wodzisław Śląski


Do tematu zamówienia samochodu przez firmę pośredniczącą jak spora ilość osób podszedłem dość ostrożnie. Moje obawy związane z działalnościami tego typu zostały szybko rozwiane. Firma działa z niezwykłą skutecznością, a jej przemiły właściciel p. Paweł Matuszek to prawdziwy profesjonalista. Temat sprowadzenia właściwego dla mnie samochodu był monitorowany od początku do samego końca. Najmniejsze wątpliwości i wszelkie pytania były natychmiast wyjaśniane nawet po czasie odbioru samochodu w Polsce. Transport pod adres domowy to niezwykła wygoda, a czas realizacji był zgodny z umową. Zaangażowanie i profesja to ich niewątpliwe atuty. Szczerze polecam każdemu poszukującemu dobrego auta z zachodniej Europy.

Patryk z Gdyni


We współpracy zawsze stawiam na uczciwość, poważne podejście i satysfakcje obu stron. Tak też przebiegała moja relacja z firmą AUTO ORDER. Pan Paweł wykazał się przy tym naprawdę bardzo cierpliwym i wyrozumiałym partnerem, potrafiącym zrozumieć klienta i być zorientowanym na jego wysublimowane potrzeby i „fanaberie”. Reprezentuje przy tym wysoką kulturę osobistą, fachowość i doświadczenie. Sam stwierdził, że byłem chyba najbardziej wymagającym klientem, choć dodam od siebie, że budżet był ograniczony i z pewnością trudno było znaleźć złoty środek. Mimo tego udało się nam dojechać do celu.

Szukając auta w Polsce zmarnowałem czas na tzw. wycieczki do uczciwych sprzedających. W AURO ORDER zostałem obsłużony kompleksowo.

Należę z pewnością do zadowolonych klientów co potwierdza dotychczasowa eksploatacja auta, a także opinie zaprzyjaźnionych osób pracujących na co dzień w autoryzowanych serwisach.

Sławek z Tczewa


Kupiłem Toyotke Yaris autko sprawdzone w idealnym stanie, obsługa miła i profesjonalna. Polecam Wam serdecznie zespół Autoorder:)

Piotrek – Gogolin


POLECAM!!! Fachowo, rzetelnie, konkretnie. Drożej niż w PL, ale do PL jadą bite, bo tylko takie się opłaca. Oferta skierowana do cierpliwych, ale warto. Pozdrawiam

Tomasz – Bielawa


Z auta jestem bardzo zadowolony. Peugeot 508 SW w stanie idealnym .Wszystko udało sie zalatwic szybko i bezproblemowo bardzo miły i sympatyczny kontakt z panem PAWŁEM !!!POLECAM! 100% POZYTYW!!! za całokształt należy się pięć gwiazdek, Firma AUTOORDER godna polecenia ogledziny profesjonalne przedstawione wszystkie mankamenty na zdjeciach. Autko sprowadzone z Holandi z pewnego zrodla
Zachecam do skorzystania z uslug Pana Pawla

TOMASZ – WEJHEROWO